Vyberte stránku

Bohuslav Sobotka ČSSD

Bohuslav Sobotka ČSSD – základní info – již není politikem

Bohuslav Sobotka (* 23. října 1971 Telnice) je český politik, od 17. ledna 2014 předseda vlády České republiky, od března 2011 do června 2017 předseda ČSSD (v období od parlamentních voleb 2010 do zvolení předsedou byl pověřen vedením strany). V minulosti zastával funkci 1. místopředsedy vlády a v letech 2002 až 2006 ministra financí ČR. Od 1. března do 4. dubna 2017 byl pověřen řízením Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.


Bohuslav Sobotka ČSSD na Facebooku


[efb_feed fanpage_url=”103258375775″ layout=”half” image_size=”half” type=”page” post_by=”me” show_logo=”1″ show_image=”1″ links_new_tab=“1“ show_like_box=”1″ links_new_tab=”1″ post_number=”20″ post_limit=”20″ cache_unit=”0″ cache_duration=”minutes”]

Žluté vesty - Yellow vests
Vše o revoluci v Evropě

Žluté vesty - Yellow vests

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.
Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
470
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
1

Zanechat komentář

Rolovat nahoru

Facebook