Vyberte stránku


Programová listina DSSS

My, občané České republiky, kteří jsme znepokojeni stavem naší země, ztrácejíce důvěru v současnou politickou reprezentaci, jež je prolezlá korupcí a honbou za posty, jsme se z povinnosti k budoucím generacím rozhodli představit široké veřejnosti
Dělnickou stranu sociální spravedlnosti (DSSS).
Dělnická strana sociální spravedlnosti je strana národně orientovaná. V rámci Evropské unie podporujeme spolupráci obdobných subjektů.
Naším posláním je hájit zájmy pracujících občanů, studentů a učňů, stejně tak podporovat seniory, matky s dětmi a vznik tradičních rodin. Přistěhovalectví nepovažujeme za alternativu zajištění natality národa.
Požadujeme sociální jistoty pro všechny občany. Odmítáme diskriminaci nebo zvýhodňování určitých skupin. Programem DSSS je vytvářet demokratickou společnost na principech sociální spravedlnosti pro všechny občany našeho státu, a to bez rozdílu rasy, věku a pohlaví.
Upřednostňujeme rozvoj domácího podnikání před nekontrolovaným přílivem zahraničního kapitálu. Podporujeme obnovení prestiže řemesla a manuální práce.
Hlásíme se k českému a moravskému patriotismu a tradicionalismu našeho národa. Odsuzujeme totalitní ideologie 20. století, zejména nacismus a komunismus.
DSSS pokračuje v boji za naši nezávislost na byrokracii Evropské unie, přísnou politiku proti imigrantům a opravdovou svobodu slova.
Ve skutečné demokracii nesmí existovat trest za názor. V opravdové demokracii jsou politické procesy řešeny na půdě parlamentu, ne na půdě soudu.
V Praze, dne 20. února 2010


DSSS – Dělnická strana sociální spravedlnosti na YoutubeNávod: V levém horním rohu, tam kde je ikonka Návod Youtube je výběr všech starších videí. To, které vidíte nyní je nejnovější.


DSSS – Dělnická strana sociální spravedlnosti na Facebooku


Žluté vesty - Yellow vests
Vše o revoluci v Evropě

Žluté vesty - Yellow vests

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.
Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
452
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
2

Zanechat komentář

Rolovat nahoru

Facebook