Vyberte stránku

František Ringo Čech

Tato (ne)oficiální stránka vám popisuje život provýchodního, komunistického, poctivého, pracovitého a talentovaného nad-člověka, Františka “Ringo” Čecha.
Tato stránka nereprezentuje našeho boha Ringa, toto je parodie.


František Ringo Čech – info z ringo-cech.cz


Žertovnou a zábavnou formou popisuje zlodějny, podvody, koaliční hajzloviny, nevymahatelnost práva, útlak samozvanců, soužití s idioty, tupost voličů, ale i radí, pomáhá a komentuje cestu Čechů do ideové i materiální prdele! Sleduje vše, co se děje za pomoci vlastních zrádců i pod knutou imbecilních Bruselských úředníků. Komickou formou popisuje postupnou zkázu Evropy a pobaví čtenáře i celé rodiny vidinou děsivého konce Atlantické civilizace a české kultury. Okovaná bota EU a tržní soldateska drtí sebe sama a tančí na hlavách nešťastných Evropanů, zatím co za okny zuří demokracie!


František Ringo Čech na facebooku


Žluté vesty - Yellow vests
Vše o revoluci v Evropě

Žluté vesty - Yellow vests

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.
Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
420
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
3

Zanechat komentář

Rolovat nahoru

Facebook