Vyberte stránku

Jiří Drahoš – kandidát na prezidenta

Jiří Drahoš - kandidát na prezidentaNarodil jsem se ve slezském Jablunkově 20. února 1949. Po absolvování oboru fyzikální chemie na VŠCHT v Praze v roce 1972 jsem nastoupil do Ústavu teoretických základů chemické techniky ČSAV. Po listopadu 1989 jsem působil na několika manažerských pozicích, mimo jiné jako předseda ústavních odborů, zástupce ředitele a posléze ředitel Ústavu chemických procesů Akademie věd ČR. V roce 2003 jsem byl jmenován profesorem v oboru chemického inženýrství, o dva roky později jsem byl zvolen místopředsedou a v roce 2009 předsedou Akademie věd ČR. V roce 2012 mi prezident Václav Klaus udělil Medaili prvního stupně za zásluhy o stát v oblasti vědy. Jsem spoluautorem řady patentů, mimo jiné na recyklaci odpadního plastu nebo vysoušení papírového materiálu. S manželkou Evou máme dvě dcery.

Mezi mé koníčky patří hudba, mám rád operu i klasickou hudbu, jsem ale také velkým fanouškem blues-rockové vlny z přelomu 60. a 70. let (skupiny Cream, Blind Faith, Yardbirds, Ten Years After či Jethro Tull, muzikanti jako John Mayall nebo Jeff Beck, hudba na festivalu Woodstock atd.). K dalším zálibám patří chataření (včetně vlastnoruční dostavby chaty) a práce na zahradě.

Objednatel komunikace na této FB stránce: Jiří Drahoš
Zhotovitel: Česká produkční Social Media, s.r.o.

Administrace: Děkuji voličům Miloše Zemana, že nemusím měnit odkaz – prezident-milos-zeman za prezident-jiri-drahos – Jiří Drahoš zůstává zde jako kandidát na prezidenta.


Jiří Drahoš – kandidát na prezidenta na facebooku


Žluté vesty - Yellow vests
Vše o revoluci v Evropě

Žluté vesty - Yellow vests

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.
Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
324
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
1

Zanechat komentář

Rolovat nahoru

Facebook