Vyberte stránku

Konopná církev

Konopná církev
Konopná církev. K registraci na ministerstvu kultury je potřeba udělat stanovy, církevní prohlášení a mít podporu 300 lidí.


Staňte se členy konopné církve


Věříme, že jediné panaceum je láska. Věříme v moudrost přírody a její dary užitečné nejen pro člověka. V každého člověka, i chudého a nemohoucího člověka. Teprve poté věříme právu obchodníka a jeho ochránce. Věříme, že si máme pomáhat. Věříme, že orel much nelapá. Věříme ve vymahatelnost práva kulturní země. Věříme v práva původních a stávajících obyvatel na osobní podporu vnitřního kanabinoidního receptorového systému, oslavu enteogenů a makových buchet. Věříme, že každý člen církve má právo nahlédnout do archivu European Cannabis Church a znát základní kánony víry neprotivící se žádné víře, teistům a ateistům nebo přírodě.


Konopná církev na facebooku


Žluté vesty - Yellow vests
Vše o revoluci v Evropě

Žluté vesty - Yellow vests

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.
Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
362
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
1

Zanechat komentář

Rolovat nahoru

Facebook