Vyberte stránku

Mladí Vlastenci


Vážení přátelé,
dovolujeme si Vám představit směr, kterým se Mladí Vlastenci rozhodli jít a kvůli kterému vznikli. Následující body jsou našimi hlavními cíli, protože naplňují ideu našeho spolku.

  • Obnova a zachování hodnot a tradic České republiky (formou článků, seminářů a veřejných akcí).
  • Podpora obyvatel České republiky (návštěvy a dobrovolničení v domovech důchodců a dětských domovech, podpora matek samoživitelek, lidí s hadicapem a lidí bez domova)
  • Alternativa k PC (návštěva hradů, zámků a přírody, pořádání kurzů a seminářů, sportovní aktivity, organizace dětských táborů – cenově dostupné všem).
  • Podpora studia (nabídka doučování všech předmětů ZŠ a některých předmětů SŠ – vše zdarma).
  • Podpora zájmu o politiku (politika se dotýká všeho co děláme a tak by měli mít mládí lidé určitý rozhled a možnost se angažovat).
  • Starost o republiku jako krajinu (pravidelný úklid přírody)

Dále bychom chtěli zmínit, že členem našeho spolku se může stát kdokoliv bez ohledu na věk. Budeme rádi za každou pomoc a podporu, kterou nám vyjádříte.
V neposlední řadě je třeba zmínit, že budeme spolupracovat s těmi subjekty a lidmi, kteří mají základní idee stejné jako my.
Pamatujte, že na to nejste sami. My jsme zde a také zde zůstaneme.
S láskou k vlasti za spolek Mladých Vlastenců předsedkyně Michaela Homolková.


Mladí Vlastenci na youtubeNávod: V levém horním rohu, tam kde je ikonka Návod Youtube je výběr všech starších videí. To, které vidíte nyní je nejnovější.


Mladí Vlastenci na facebooku


Žluté vesty - Yellow vests
Vše o revoluci v Evropě

Žluté vesty - Yellow vests

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.
Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
365
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
1

Zanechat komentář

Rolovat nahoru

Facebook