Vyberte stránku

Radim Fiala SPD

Radim Fiala je český podnikatel a politik


od roku 2006 do srpna 2013 byl poslancem Poslanecké sněmovny zvoleným za ODS; ve volbách do sněmovny v roce 2013 byl zvolen poslancem za Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury z prvního místa kandidátky v Olomouckém kraji.


Radim Fiala (* 24. července 1969 Prostějov) je český podnikatel a politik, od roku 2006 do srpna 2013 byl poslancem Poslanecké sněmovny zvoleným za ODS (od listopadu 2012 do srpna 2013 nezařazený poslanec); ve volbách do sněmovny v roce 2013 byl zvolen poslancem za Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury z prvního místa kandidátky v Olomouckém kraji. Ve volbách v roce 2017 mandát poslance obhájil za SPD a stal se i předsedou poslaneckého klubu hnutí.

V červenci 2018 obhájil na sjezdu hnutí SPD v Praze post místopředsedy hnutí, získal 149 ze 152 hlasů.
zdroj WikiPedia.org


Radim Fiala SPD na facebooku


Žluté vesty - Yellow vests
Vše o revoluci v Evropě

Žluté vesty - Yellow vests

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.
Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
385
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
1

Zanechat komentář

Rolovat nahoru

Facebook