Vyberte stránku

Reflex časopis


Reflex je český týdeník vycházející od dubna roku 1990. Věnuje se převážně společenským, politickým, kulturním a publicistickým tématům.


Reflex časopis na facebookuReflex časopis články z reflex.cz


Reflex.cz Reflex.cz

 • Cheb byl oficiálně přesunut do Královéhradeckého kraje. Co řeknu, to platí. Já se nemýlím, tvrdí Babiš
  dne 3 února, 2021 čas 17:30

  Když premiér Andrej Babiš ve svém pravidelném nedělním pořadu Čau lidi na Facebooku omylem přiřadil Cheb do Královéhradeckého kraje, nikdo nemohl tušit, jaké to bude mít následky.

 • Izrael vakcínu nekupoval socialisticky a Hlavenka se může zbláznit. Omezenost, nebo antisemitismus? 
  dne 3 února, 2021 čas 17:15

  Zastupitel a radní Jihomoravského kraje (a současně i podnikatel) Jiří Hlavenka (nestraník za Piráty) napsal na svém facebookovém profilu kritický příspěvek o Izraeli, selhání vedení EU a sporu ohledně vakcín proti koronaviru. Jeho text obhajuje vedení EU, které prý neudělalo chybu při objednávání vakcín. „Chybu“ prý ovšem udělala izraelská vláda, která si dovolila být schopnější než vedení EU a zajistila si s předstihem očkovací dávky, které teď chce vedení EU.

 • Babiš chce koupit nové léky proti covid-19. Co o nich víme?
  dne 3 února, 2021 čas 16:00

  Česká republika má podle premiéra Andreje Babiše zájem o nákup dvou léků proti nemoci covid-19. Jedná se o přípravky Bamlanivimab americké společnosti Eli Lilly a Casirivimab/Imdevimab od firmy Regeneron. Jak tyto nadějné léky fungují?

 • Od Žlutého psa k Rap´n´News. Ondřej Hejma slaví sedmdesáté narozeniny
  dne 3 února, 2021 čas 15:00

  Valná většina lidí si ho vybaví v souvislosti s hudební show Česko hledá SuperStar. Starší generaci pro změnu vytane na mysli kapela Žlutý pes. Zasvěcenci si vzpomenou na 80. léta, kdy Ondřej Hejma psal pro agenturu AP či pokoutně daboval anglické filmy. Hudebníka ale nenechal chladným ani aktuálně populární rap. Mezi mladými lidmi se proslavil receptem na Havlův guláš.

 • Mercedes-Benz EQV 300 L – Elektromobil pro velkou rodinu?
  dne 3 února, 2021 čas 13:00

  Potřebujete auto, které v maximálním pohodlí odveze víc než pět lidí a třeba i nějaké věci navíc, ale klasická fosilní paliva vám smrdí? Mercedes má možná řešení. Jmenuje se EQV a jde o elektrickou verzi oblíbené luxusní osobní dodávky třídy V.

 • Chováš se jako dítě! Já jsem dítě, odvětila policistům devítiletá dívka. Ti proti ní zasáhli pepřovým sprejem
  dne 3 února, 2021 čas 13:00

  Starostka amerického města Rochester nařídila, aby byli okamžitě postaveni mimo službu policisté a policistky, kteří se podíleli na zásahu pepřovým sprejem proti devítileté dívce s pouty na rukou. Akce byla zachycena na kamery, které nosí policie v době zásahu na sobě.

 • Studie ukázala, že vakcína Sputnik V je dobrá. Měli bychom opustit ideologii a chránit zdraví a životy
  dne 3 února, 2021 čas 12:00

  Česká vláda se musí rozhodnout: Buď bude dál čekat na těžkopádná rozhodnutí a kroky selhávajících institucí Evropské unie, které navíc dlouhodobě zastávají ideologicky motivované protiruské postoje. Nebo vezme kritickou situaci v zemi do vlastních rukou, nechá o Sputniku V urychleně rozhodnout domácí úřady, a pokud ty shledají, že ruská vakcína vyhovuje všem podmínkám, obratem ji pro očkování v Česku nakoupí a začne používat.

 • Mráz přichází z Brna: Čtyři důvody, proč je dnešní rozhodnutí Ústavního soudu špatné
  dne 3 února, 2021 čas 11:00

  Ústavní soud dnes opět „zamelčákoval,“ když zrušil podstatnou část volebního zákona uprostřed již rozběhlé předvolební kampaně. Jeho verdikt totiž v tomto ohledu připomíná rozhodnutí z roku 2009, kdy brněnský soud na základě podání tehdejšího poslance Miloše Melčáka zrušil již vyhlášené předčasné volby.  Každopádně soudci dnes „zmrazili“ volební přípravy a před českou politikou je nyní mnoho nevyzpytatelných scénářů.  

 • Medici v první linii aneb Tuzemské špitály v covidové době drží nad vodou studenti zdravotnických škol
  dne 3 února, 2021 čas 10:00

  Českou republiku svírá již třetí vlna koronavirové epidemie. Nemalá část ekonomiky je opakovaně vypínána a řada obchodů zavřena. Nicméně nejsilnějšímu tlaku zcela nepochybně čelí tuzemské zdravotnictví. Na nemocničních lůžkách přibývají stovky a tisíce pacientů s těžkým průběhem covidu, nicméně lékaři a sestry se musí postarat i o jiné pacienty a především o urgentní případy. Mnozí členové zdravotnického personálu se při své práci také nakazili a nebo pracovali či pracují už jen ze zbytků svých sil. Pomocnou ruku a poslední záchranu tak pro ně znamenají tisíce studentů zdravotnických škol či lékařských fakult, které povolal stát. A nasadil je přímo do první linie.

 • Jak ušetřit při nákupu na internetu? Víme, kde najdete největší slevy
  dne 3 února, 2021 čas 09:03

  Kupujete ještě za plné ceny? Proč vytahujete z peněženky více peněz, než musíte? Hledání výhodnějších cen zboží není pouze o ušetření, ale jde i o adrenalin a zábavu, která vám přinese radost. Komu také ne, když můžete ušetřit několik tisíc. Na druhou stranu, člověk zase nemá tolik času, aby hlídal nabídky k mnoha různým obchodům. Naštěstí existuje místo, kde naleznete slevy do stovek obchodů na jednom místě. Prozradíme vám, kam se mrknout.

 • Ústavní soud zrušil část volebního zákona. Změna ovlivní už podzimní volby
  dne 3 února, 2021 čas 09:00

  Ústavní soud (ÚS) zrušil část volebního zákona kvůli porušení rovnosti volebního práva a šancí kandidujících subjektů. Koalicím stran a hnutí postačí pro vstup do Sněmovny získání pěti procent hlasů. ÚS zrušil aditivní klauzule, jež pro vstup koalicím stanovily činily deset, 15, respektive 20 procent.

 • Oslava erotiky a exotické krásy. Takový byl kabaret v době rozšíření fotografie. A umělci toho náležitě využívali
  dne 3 února, 2021 čas 05:30

  Když se řekne kabaretem vybaví se nám potemnělý bar se šansoniérkou na pódiu, spoře oblečenou obsluhou a tím nejlepším vínem. Tak typicky francouzské! Právě ve Francii mají kabarety své první zástupce jakým je Chat Noir nebo Moulin Rouge. Scházela se zde zejména umělecká společnost a později i okrajoví politici a intelektuálové. Mnozí zde ale hledali i trošku jiné než duchovní povyražení.

 • Rýžová pole u španělské Valencie: V okolí jezera Albufera si můžete připadat, že jste se ocitli v Číně
  dne 3 února, 2021 čas 05:15

  Albufera je malé sladkovodní moře kousek od španělské Valencie. Pro ty, kdo ji navštívili, už ale navždy zůstane synonymem pro tlukot křídel stěhovavých ptáků, rozlehlá rýžová pole a malé rybářské bárky, které stříbrné vlny jezera brázdí už sedm set let. A samozřejmě pro paellu, rýžovou pochoutku ze všeho, co místní kraj dá.

 • Bartuška: Rusko Dukovany stavět nebude! Naše svoboda je cennější. Blackout může přijít příští pátek
  dne 3 února, 2021 čas 05:00

  Vládní zmocněnec pro energetickou bezpečnost Václav Bartuška si je jistý, že Rusové nebudou stavět další jaderné bloky v Dukovanech. Říká, že pokud chce ČEZ pro stavbu bezpečnostní výjimku, musí přizvat důvěryhodné partnery, což Rusové nejsou. Bartuška upozorňuje, že blackout může klidně přijít příští pátek, a varuje před scénářem, kdy by se menší část obyvatel enereticky osamostatnila.

 • Český pacient českým lékařům! Vláda utnula chebské nemocnici nemilosrdně tipec
  dne 2 února, 2021 čas 20:00

  Východočeský Cheb se díky skvělému zeměpisnému okénku našeho premiéra dostal do popředí celorepublikového zájmu. Místní nemocnice na pokraji kolapsu úpěnlivě prosí vládu, aby jim ulevila s náporem pacientů. Jenže namísto pomoci se dočkali posměšků a trestu! Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, co tím vláda sleduje...

 • Prezident Zeman jmenoval Prymulu ministrem vnitra. Pan prezident je přepracovaný, hájí Zemana Ovčáček
  dne 2 února, 2021 čas 17:30

  O víkendu se šířily sociálními sítěmi i některými médii spekulace o tom, že premiér Andrej Babiš do dvou týdnů odvolá ministra zdravotnictví Blatného a na jeho místo přijde Roman Prymula.

 • Záhadná smrt na Urale: Děsivý zánik Djatlovovy výpravy dodnes nahání husí kůži
  dne 2 února, 2021 čas 17:15

  62 let letos uplynulo od tragické a děsuplné události, která nedá spát vědcům, záhadologům ani historikům. V těžko přístupné oblasti Uralu tehdy začátkem února zahynula skupina devíti ruských studentů, kteří zdoláním hory Otorten chtěli prokázat svou horolezeckou profesionalitu. Jejich znetvořená těla však o několik týdnů později začala vyprávět děsivý příběh plný otazníků.

 • Vladimír Mertlík: Křik korunního prince, který nikdo neslyšel
  dne 2 února, 2021 čas 17:00

  Bez povšimnutí uplynulo v sobotu již 132 let od události, která změnila chod dějin habsburského rodu a tím i české dějiny. Málokdo dnes ví, proč nese koncertní sál a někdejší sídlo parlamentu nové republiky jméno Rudolfinum, a že od něj kdysi vedla na malostranský břeh Rudolfova lávka. Málokdo dnes také ví, že výstřely, které ukončily 30. ledna 1889 život prince Rudolfa a jeho milenky Mary Vetserové, změnily postavení figur evropské mocenské šachovnice a uvedly do pohybu sled nečekaných událostí.      

 • Když nemáš pejska, tak vem na procházku telku! Slovenským politikům už taky pěkně šibe
  dne 2 února, 2021 čas 16:00

  Politický bizár nemáme jen v Česku, nebojte se. Na paty nám šlapou i naši bratia Slováci. Předseda křesťansko-demokratického hnutí se třeba promenáduje po Bratislavě s televizí na trakaři. Možná nemá pejska na venčení, tak vzal prostě ven jiného nejlepšího přítele člověka. A do parlamentu se jim taky sekerou pokusil prosekat jakýsi mladík. Možná chtěl jen využít místnho bufetu, protože jiný v zemi otevřený není...Tento a další bizárky si pusťte v pořadu Síťoviny z produkce internetové televize Mall.tv.

 • Syn čarodějnice v čele státu. Před 50 lety začal teror Idiho Amina, řezníka z Kampaly
  dne 2 února, 2021 čas 15:00

  Uganda, východoafrická země, která se řadí mezi nejhustěji osídlené v rámci celého kontinentu. Hlavní město Kampala, jež je mimo jiné známé tím, že leží na břehu Viktoriina jezera, nechvalně proslulo kvůli diktátorovi Idi Aminovi, jemuž se přezdívalo řezník z Kampaly. Někdejší prezident se stal neomezeným vládcem Ugandy 2. února 1971.

 • Češi i firmy sedí na rekordních úsporách, země přesto ekonomicky chudne. Kdy se tento trend otočí?
  dne 2 února, 2021 čas 13:20

  Česká ekonomika se v loňském roce propadla nejvíce v novodobé historii země. Podle předběžného odhadu Českého statistického úřadu se loni hrubý domácí produkt země snížil o 5,6 procenta. To už je pořádný žuchanec, který nás fakticky vrátil o několik let nazpět a vymazal bohatství, které tu bylo v několika kvartálech před příchodem covidu vytvořeno. Jinými slovy: Česko zchudlo. A to přesto, že Čechům a firmám loni rekordně nabobtnaly jejich úspory.

 • Začalo hlasování do Hudebních cen Evropy 2. Nejvíce nominací má Lenny
  dne 2 února, 2021 čas 13:00

  Prestižní Hudební ceny Evropy 2 odkryly nominace za rok 2020. Vítěze v jednotlivých kategoriích vybírají ti nejpovolanější, a to posluchači a hudební fanoušci. Svým favoritům mohou posílat hlasy přes web rádia až do 18. února. Letošní novinkou jsou kategorie Rap CZ/SK a Zahraniční objev. Nový je i design ručně vyráběných skleněných sošek, avšak opět se symbolikou hudební ladičky. Výsledky 9. ročníku soutěže budou vyhlášeny 23. února živě v odpoledním vysílání Evropy 2 mezi 15. až 18. hodinou.

 • Kniha ARCHITEKTI zaznamenává 26 osudů architektů v unikátních výpovědích
  dne 2 února, 2021 čas 13:00

  Kniha Zuzany Melicharové a Mateje Šišoláka z produkce vydavatelství Premium Media Group ve spolupráci se skupinou Premium Design Group pod názvem ARCHITEKTI míří nejen na vánoční trh. Na 246 stranách přináší unikátní profily 26 špičkových českých, česko-britských a slovenských architektů ze 16 studií, a to formou jejich bezprostředních a autentických výpovědí v grafickém ztvárnění Richarda Alexandra, doplněných o umělecké portréty Alžběty Jungrové.

 • Zabijeme ekonomiku, nebo tisíce lidí? Vláda zvolila třetí možnost: Rekordně pohřbila obojí
  dne 2 února, 2021 čas 12:20

  Výsledek loňského boje Babišovy vlády s epidemií koronaviru: Z ekonomického hlediska zažilo Česko nejhorší rok v historii a rekordně se zadlužilo. Nárůst počtu mrtvých byl meziročně nejvyšší za posledních 70 let.

 • Petr Koblovský: Potopí pomoc dlužníkům nemajetné poctivce?
  dne 2 února, 2021 čas 11:30

  Oblíbené téma politiků jsou dluhy, dlužníci a exekuce. Mají utkvělou představu, že jim pomáhání lidem ve finančních problémech pomůže řešit jejich vlastní problémy s politickými preferencemi. Při hledání světla reflektorů si často bohužel neuvědomují, že bojují minulou válku. Postavení dlužníků bylo během posledních tří let posíleno natolik, že problémy mají spíše věřitelé. Schváleno bylo podstatné zvýšení nezabavitelných částek, omezeny platby advokátům a exekutorům a zavedeny poměrně velkorysé podmínky pro oddlužování. Nad asymetrickým vývojem odvěkého vztahu dlužník-věřitel druhý jmenovaný nevěřícně kroutí hlavou. A není se čemu divit.

 • Změní se volební systém? Ten současný hraje do karet Babišovi
  dne 2 února, 2021 čas 10:30

  Vyhlášením termínu voleb do Poslanecké sněmovny (8.–9. října) začala volební kampaň. V této situaci Ústavní soud „našel“ tři roky starou žalobu proti volebnímu zákonu a má rozhodnout o nových pravidlech hry. V otázkách a odpovědích se pokusíme odpovědět, o co v celém příběhu jde.

 • Česká ekonomika zažila loni rekordní propad. Je na tom nejhůře od vzniku samostatného Česka
  dne 2 února, 2021 čas 09:00

  Česká ekonomika se loni propadla nejvýrazněji za dobu samostatné České republiky. Hrubý domácí produkt (HDP) klesl o 5,6 procenta, zatímco předtím šest let v řadě rostl. Vyplývá to z předběžného odhadu HDP, který dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Za samotné čtvrté čtvrtletí loňského roku se HDP snížil o pět procent, mezičtvrtletně stoupl o 0,3 procenta. Vývoj hospodářství loni poznamenala omezení obchodu, služeb či pohybu zaváděná státem od března kvůli epidemii nemoci covid-19.

 • Vítejte v House of Storytelling. Restauraci, ze které vždy odejdete veselejší a šťastnější
  dne 2 února, 2021 čas 05:30

  Šťastná Pizza, Veselé Phat Kaprhao, Laskavé curry, Chichotavý chléb... To není sen zhuleného šéfkuchaře, ale nabídka menu v první thajské legální konopné kavárně. Na břehu řeky v provincii Prachinburi, dvě hodiny od Bangkoku stojí dům v thajsko-čínském stylu, o kterém si můžete nechat jen zdát, anebo z něj nikdy neodejít. 

 • Koronavirová krize v Africe prohlubuje chudobu a kriminalitu. Tunisané hromadně emigrují
  dne 2 února, 2021 čas 05:20

  Česká média jsou zaplavena zprávami kolem nekončící krize s koronavirem. Proto si příliš nevšímají rodícího se možného velkého problému na hranicích Evropské unie v Tunisku. Tam již několik týdnů trvají společenské bouře proti extrémní nezaměstnanosti a chudobě. Důvodem ekonomické krize v Tunisku je právě i současná vlna koronavirové epidemie, která těžce zasáhla tuniský turistický ruch v roce 2020 a hrozí obdobně zasáhnout i sezónu v letošním roce. Proto mnozí Tunisané chtějí svou těžkou situaci řešit emigrací do Evropy.

 • Objevte pětici krkonošských zákoutí, která zatím nejsou veřejnosti tak známá
  dne 2 února, 2021 čas 05:10

  Sněžka, Pramen Labe či Pančavský vodopád jsou místa, kde se dají pořídit nádherné fotografie a která snad každý správný český turista už navštívil. V poslední době jich tam rozhodně nesměřovalo málo. Pojďme se podívat na pět míst, kde na houfy turistů prozatím nenarazíte.

 • Prymulovo slovo platí, Blatného ne. Jsem rád, že jsem odešel, říká o odchodu z ministerstva lékař Šedo
  dne 2 února, 2021 čas 05:00

  Jsem rád, že jsem odešel, říká teď už bývalý náměstek ministerstva zdravotnictví, lékař a biochemik Aleksi Šedo. Systém na ministerstvu podle něj nefunguje, ministr Blatný se radí jen s pár lidmi a na Šeda si prý našel čas jen jednou. Blatný by prý možná skončit měl, ale je otázka, jestli by přišel někdo lepší. Šedo v rozhovoru taky popisuje vývoj pandemie. Bojí se přitom, že se Česko dostalo do studené občanské války.

 • Ministerstvo zdravotnictví v rozkladu. Jane Blatný, už tu nejsi moc platný!
  dne 1 února, 2021 čas 19:00

  Padá hvězda, něco si přejte! Hnutí Ano klesají preference a pan nejvyšší z nejvyšších už prý hledá dalšího obětního beránka. A v době koronavirové pandemie je první na ráně...  no samozřejmě ministr zdravotnictví! Pojďte si s námi připomenout jeho příběh v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv. Na moc dlouhé vyprávění to nebude...

 • Anička, Kuba & Babiš. Zmlkněte, hejtři, je to kampaň! A zadarmo!
  dne 1 února, 2021 čas 19:00

  Včera neděle byla, včera byl Andrejův čas a ten bohužel nejspíš za týden přijde zas... Až se člověk nediví, že to ti státem (ne)placení youtubeři raději zabalili, protože za tohle utrpení ani těch půl mega nestojí. Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, co přineslo poslední týdenní okénko do duše českého premiéra.

 • Několik set demonstrantů si o víkendu vyřvalo rozvolnění. Už na to kašlu, okomentoval to Babiš a odletěl do Karibiku
  dne 1 února, 2021 čas 17:30

  Ilona Csáková to opět dokázala. Poté, co odhalila spiknutí Billa Gatese a jeho pokus o ovládnutí vesmíru skrz očkování, se kterým nemá nic společného, přispěla pro blaho lidstava dalším svých úspěchem. 

 • Kruté divadlo, které přitahovalo diváky. Veřejné popravy byly v českých zemích populární
  dne 1 února, 2021 čas 17:10

  Přesně před 155 lety pověsil brněnský kat odsouzeného Josefa Čapka. Vrah před exekucí projevil lítost a souhlasil s trestem smrti. Hrůzná podívaná přilákala do ulic desítky lidí, další se už obyvatelé moravské metropole nedočkali, protože následné popravy proběhly za zdmi věznice. Krvavá představení se konala až do poválečných let. Zřejmě úplně posledním dějištěm se stal Hradec Králové v roce 1947.

 • Ejhle! Lobbying existuje i v neškodné formě. A na protikorupční frontě… je fronta
  dne 1 února, 2021 čas 17:00

  Sedm a půl let po vpádu ozbrojeného komanda na Úřad vlády, který by jen s jistou dávkou nadsázky mohl být považován za začátek předvolební kampaně několika „protikorupčních“ hnutí, se dá přísahat, že tento étos nevyvanul. A že představa jakéhosi latentního zla v politice stále žije.

 • Bělostný koberec z bledulí jarních v lese Jechovec vytváří dojem zasněžené přírody
  dne 1 února, 2021 čas 16:20

  Vždyť tam v lese ještě leží sníh! To bývají nejčastější první slova turistů, kteří se vydali na jarní vycházku do lesa Jechovec, ležícího nedaleko Staré Říše východně od Telče na Českomoravské vrchovině.

 • Patrik Nacher: Piráti popírají sami sebe. Do čela Pražské plynárenské nechali zvolit manažera bez výběrového řízení
  dne 1 února, 2021 čas 15:00

  Odvoláním Pavla Janečka z čela Pražské plynárenské, tedy úspěšného ředitele uprostřed koronavirové krize, a dosazením Martina Pacovského pražští Piráti popřeli sami sebe, a to hned dvakrát. Nového ředitele vybrala bez výběrového řízení Dozorčí rada a jakkoliv se pirátští nominanti údajně při hlasování zdrželi, nezabránili dalšímu netransparentnímu jmenování. Navíc jde o manažera spjatého s érou balkánského tažení skupiny ČEZ. Jeho část – konkrétně investici do bulharské elektrárny – Piráti dokonce před časem napadli trestním oznámením kvůli škodě, která by podle nich mohla dosáhnout až 8,5 miliardy korun. 

 • Nejbohatší muž světa Onassis a jeho tři osudové krásky: Slavná pěvkyně, vdova po americkém prezidentovi a uhrančivá Řekyně
  dne 1 února, 2021 čas 14:20

  Jméno Onassis je ve světě synonymem bohatství a úspěchu. Jeho nositel je takřka prototypem amerického snu - k miliardám se dostal prakticky od nuly jen díky tvrdé práci. Mliardář Aristoteles Onassis je ale známý i díky svému nezapomenutelnému milostnému životu. Mezi jeho třemi partnerkami totiž měla své místo i Jackie Kennedyová, vdova po zastřeleném americkém prezidentovi.

 • Dostavba D4 je jako kočkopes, kterého draze zaplatí daňoví poplatníci
  dne 1 února, 2021 čas 13:40

  S blížícím se hlasováním Poslanecké sněmovny o dostavbě dálnice D4 v okolí Příbrami se vyrojily mediální obhajoby projektu, který si ministr dopravy vytkl jako cíl při vstupu do funkce: rozjet financování státních staveb skrze tzv. PPP projekty („partnerství soukromého a veřejného sektoru“). Projekt z vlády právě míří do Parlamentu a zatím má podporu i ze strany opozice. Možná je to proto, že projekt dnes vypadá jako náplast na rozpočet, který se (nejen) kvůli koronaviru potácí v hlubokém schodku. Pravda je ale trochu někde jinde.

 • Úsvit nové gigantické sociální sítě? Lidé se na Clubhouse vrací od chatu k telefonování
  dne 1 února, 2021 čas 12:50

  Dva muži ve virtuální místnosti s názvem Fotografové v Česku diskutují o tom, jak jim přísná pravidla pro zveřejňování aktů a nahotinek na Instagramu komplikují život. Na jedné straně doprovází fotografův monolog podivné prskání. „Ty u toho smažíš řízky?” „Jo. Dělám si oběd… Mám hlad,” ozve se doplňující gastroinformace po krátkém odmlčení. Vítejte na Clubhousu. Aplikaci, o níž Bloomberg před několika dny napsal, že máme zapomenout na TikTok, jelikož toto je nová hvězda sociálních sítí.

 • Blatný ať klidně jde, ale Babiše nenechme utéct. Ve volbách musí zaplatit za mrtvé i zničený stát
  dne 1 února, 2021 čas 12:00

  V normální zemi by vláda jen z části tak špatná, jako je sebranka lemplů a kariéristů kolem trestně stíhaného agenta StB, šla dávno od válu. V naší situaci by to ale byla chyba – Babiš by toho před podzimními volbami zneužil k tomu, aby se zbavil odpovědnosti za zdevastovanou zemi a tisíce mrtvých, které má na svědomí.

 • Ode dneška už jen elektronicky. Papírové dálniční známky definitivně končí. Kde je koupíte?
  dne 1 února, 2021 čas 10:00

  Po čtvrtstoletí dnes definitivně končí papírové dálniční známky. Ty od letošního roku nahradily nové elektronické viněty. Staré známky se sice už měsíc neprodávají, do konce ledna však řidiči mohli využívat ještě loňské roční kupony. Systém nových elektronických známek, kterých řidiči zatím koupili přes 1,2 milionu kusů, zavádí několik novinek.

 • Test: Dezinformace o cizincích. Ubránili byste se?
  dne 1 února, 2021 čas 09:15

  Kolik je v Česku cizinců? Co tady dělají? Proč sem přicházejí? Dokáží se začlenit do naší společnosti? Znáte odpovědi na tyto a další otázky? Ověřte, zda byste se ubránili dezinformacím o cizincích v testu Integračního centra Praha. U každé otázky je správně vždy jen jedna varianta. Odpovědi najdete na konci testu.

Nová generace platformy pro obchodování s bitcoiny a dalšími známými krypto-měnami.

Bitmex CZ

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.

Sdílené stránky FB

Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
1324
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
2

Zanechat komentář

Rolovat nahoru