Vyberte stránku

Rekonstrukce státu


164 poslanců se podpisem zavázalo pro zákony hlasovat. Nyní s nimi jednáme o návrzích zákonů a budeme kontrolovat, zda pro zákony skutečně hlasují.
Před volbami dostane informace o hlasování jednotlivých poslanců přímo do schránek.
A k čemu to celé je? Prosadíme díky tomu 9 protikorupčních zákonů, které ochrání veřejné instituce před korupcí a každému z nás ušetří tisíce měsíčně.
Nejsme politická strana. Jsme největší občanská lobbistická akce v historii Česka.

Rekonstrukce státu je společný projekt dvaceti protikorupčních organizací, podnikatelských asociací a mnoha dalších partnerů.


Rekonstrukce státu na facebooku


Nová generace platformy pro obchodování s bitcoiny a dalšími známými krypto-měnami.

Bitmex CZ

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.

Sdílené stránky FB

Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
503
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
1

Zanechat komentář

Rolovat nahoru