Vyberte stránku

SPD – Svoboda a přímá demokracie

Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) (zkratka SPD) je české politické hnutí, založené v první polovině roku 2015 poslanci Tomiem Okamurou a Radimem Fialou, kteří odešli po roztržce v poslaneckém klubu z hnutí Úsvit přímé demokracie. Hnutí samo sebe označuje za vlastenecké, v programu prosazuje přímou demokracii, omezení imigrace, odvolatelnost politiků a vypsání referenda o vystoupení z EU. V zahraniční má SPD podporu například předsedkyně francouzské Národní fronty, Marine Le Penové.
zdroj WikiPedia.org

Program SPD
Zahraniční politika
Česká republika – náš bezpečný domov, naše úspěšná budoucnost
Smyslem života nás všech, jsou zdravé a vzdělané české děti a mládež


SPD – Svoboda a přímá demokracie na youtubeNávod: V levém horním rohu, tam kde je ikonka Návod Youtube je výběr všech starších videí. To, které vidíte nyní je nejnovější.


SPD – Svoboda a přímá demokracie na facebooku


Žluté vesty - Yellow vests
Vše o revoluci v Evropě

Žluté vesty - Yellow vests

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.
Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
643
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
2

Zanechat komentář

Rolovat nahoru

Facebook