Vyberte stránku

Středoevropan.cz


Kulturně politický internetový magazín. O čem oficiální média “zapomínají” psát.


Středoevropan.cz na facebookuStředoevropan.cz články z stredoevropan.cz


Stredoevropan.cz Kulturně politický magazín

 • Středoevropanovo zpravodajství se přesunulo na YouTube. Sleduj ho.
  od Filip Vávra dne 30 října, 2020 čas 16:22

  Pro ty z vás, kteří to zatím nezaregistrovali – Středoevropanovo psané zpravodajství se ve formě živého video vysílání přesunulo na YouTube. Středoevropan byl, je a bude projekt jednoho člověka. S ohledem na množství volného času, kdy jsem byl v poslední době schopen zpracovat maximálně jeden článek denně, mi více vyhovuje varianta živého vysílání, kdy během The post Středoevropanovo zpravodajství se přesunulo na YouTube. Sleduj ho. appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Násilí na Staromáku spustila neprofesionální reakce policistky
  od Filip Vávra dne 19 října, 2020 čas 20:24

  Včera jsem se jako zpravodaj s kamerou účastnil demonstrace na Staroměstském náměstí, odkud jsem živě vysílal. S odstupem jednoho dne a s informacemi z různých stran jsem schopen zhodnotit, co se včera stalo a proč se to stalo, a pojmenovat katalyzátory včerejších násilností. Včerejší demonstraci pořádalo hnutí HON, ale podpořily ji také téměř všechny hlavní The post Násilí na Staromáku spustila neprofesionální reakce policistky appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Další zastřelený patriot v USA. Střílel levičák z Denveru
  od Filip Vávra dne 11 října, 2020 čas 12:00

  I některá česká média dnes zveřejnila informaci o tom, že během demonstrací v Denveru došlo ke střelbě, a jeden z účastníků zahynul. Detaily k případu si ale člověk musí vyškrábat ze sociálních sítí, kde už je dávno odhalená celá pravda, zatímco policie teprve dává tisková prohlášení, že na věci dělá. Obecná informace je ta, že The post Další zastřelený patriot v USA. Střílel levičák z Denveru appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Nové důkazy objasňující kriminální pozadí Breonny Taylor
  od Filip Vávra dne 10 října, 2020 čas 11:31

  Breonnu Taylor zastřelili při domovní razii v americkém Louisville. Od té doby ji Black Lives Matter a jejich kumpáni vypodobňují jako anděla. Že převzala obchod s drogami po svém klukovi, když seděl, se už ví. Nyní vyšly najevo další skutečnosti. Policie zveřejnila 4470 stran dokumentu, který se týká jejího případu. Vidíme fotky tohoto andílka se The post Nové důkazy objasňující kriminální pozadí Breonny Taylor appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Dánsko zasáhne proti mladým kriminálním migrantům
  od Filip Vávra dne 10 října, 2020 čas 09:26

  Než je migrantovi v Dánsku 21 let, a nepochází etnicky z Evropy, dvacet procent z nich už má za sebou problémy se zákonem. Premiérka Frederiksen se rozhodla došlápnout si na ně a promluvila o tom v parlamentu. “Není to nic nového, a je to problém, který trvá už mnoho let. Pokřikují ošklivé věci na děvčata, The post Dánsko zasáhne proti mladým kriminálním migrantům appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Yelp bude označovat firmy, které někdo obvinil z rasismu
  od Filip Vávra dne 9 října, 2020 čas 17:41

  Yelp je americká společnost, která shromažďuje recenze o firmách všeho druhu. K dnešnímu dni je v jejím registru téměř 200 milionů recenzí různých firem, společnost zaměstnává asi 6000 lidí a její zisk v roce 2019 byl miliarda dolarů. Je to tedy technologický gigant. A jako každý technologický gigant dodržuje totalitní agendu pronásledování pravičáků a všech The post Yelp bude označovat firmy, které někdo obvinil z rasismu appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Milice v Michiganu chystala únos guvernérky a obsazení místní vlády
  od Filip Vávra dne 8 října, 2020 čas 19:14

  Zcela v duchu amerických revolučních tradic ozbrojeného boje proti tyranům, který je součástí amerického dědictví, vznikl letos v létě plán na únos guvernérky státu Michigan, Gretchen Whitmer, a obsazení budovy Kapitolu v hlavním městě Michiganu, Lansingu. Plán milice, který měl ambici vyslat do akce “200 ozbrojených mužů”, překazila FBI. Třináct mužů, z nichž sedm je The post Milice v Michiganu chystala únos guvernérky a obsazení místní vlády appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Kdo jsou Proud Boys
  od Filip Vávra dne 8 října, 2020 čas 15:41

  Ti z vás, kdo se včera dívali na Středoevropanův středeční stream, se mohli dozvědět celou fůru zajímavostí o americké krajní pravici. Hlavním tématem streamu ale byla skupina Proud Boys. Dozvěděli jste se, že vznik této skupiny začal jako vtip, ale díky napjaté vnitropolitické situaci v USA a levicovému násilí se z Proud Boys brzy stala The post Kdo jsou Proud Boys appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Možná budoucí starostka Portlandu je maoistka
  od Filip Vávra dne 7 října, 2020 čas 16:29

  Představte si, že by na post starosty například města Pittsburgh v USA kandidoval muž, který by se nechal vyfotit v tričku s Adolfem Hitlerem, a vědělo se o něm, že má velmi dobré kontakty na americké neonacisty. No to si ani představit nejde. To by se jednoduše nestalo. A pak si představte, že na post The post Možná budoucí starostka Portlandu je maoistka appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Rusko, Čína, bílí extremisté a anarchisté jsou prý největší hrozbou pro USA
  od Filip Vávra dne 6 října, 2020 čas 16:32

  Americké ministerstvo pro vnitřní bezpečnost (DHS) zveřejnilo svou zprávu, ve které vypočítává hrozby, kterým Spojené státy čelí. A je jich celá řada. Kromě ruského a čínského vlivu má DHS obavy z násilí bílých extremistů, ale i anarchistů. Čína Spojené státy ohrožuje především krádežemi intelektuálního vlastnictví, tedy výrobou zboží, které se tváří jako značkové. Ale i The post Rusko, Čína, bílí extremisté a anarchisté jsou prý největší hrozbou pro USA appeared first on Stredoevropan.cz.

Nová generace platformy pro obchodování s bitcoiny a dalšími známými krypto-měnami.

Bitmex CZ

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.

Sdílené stránky FB

Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
1282
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
1

Zanechat komentář

Rolovat nahoru