Vyberte stránku

Středoevropan.cz


Kulturně politický internetový magazín. O čem oficiální média “zapomínají” psát.


Středoevropan.cz na facebookuStředoevropan.cz články z stredoevropan.cz


Stredoevropan.cz Kulturně politický magazín

 • Možná nástupkyně Ginsburg má za sebou střet s židovskou senátorkou
  od Filip Vávra dne 20 září, 2020 čas 15:57

  Trump nebude s nominací soudce Nejvyššího soudu, který má nahradit zesnulou Ruth Ginsburg, čekat. Proč je to pro Ameriku tak důležité si můžete přečíst ve včerejším článku. Aby vyšel vstříc ženám, chce Ruth Ginsburg nahradit také ženou. Má seznam celkem 40 soudců, ze kterých může vybrat, ale je velmi pravděpodobné, že nominuje soudkyni Amy Conney The post Možná nástupkyně Ginsburg má za sebou střet s židovskou senátorkou appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Rudý teror v amerických městech pokračuje
  od Filip Vávra dne 20 září, 2020 čas 12:15

  Ačkoliv jsme denně bombardováni informacemi o čínské chřipce a dalších senzacích, teror rudých komunistických gard v amerických městech pokračuje dál s nezmenšenou intenzitou. Potyčky s policií částečně ustaly, a nyní se rudí zaměřují na terorizování běžných občanů? Jsi s námi? Dokaž to. Nejsi s námi? Zabijeme tě. Zde je pár videí z posledních dní. Muž The post Rudý teror v amerických městech pokračuje appeared first on Stredoevropan.cz.

 • V Německu řádí sexuální “fantom”, co vypadá jako Dennis Rodman
  od Filip Vávra dne 20 září, 2020 čas 08:33

  Policie z města Heilbronn na jihu Německa pátrá po sexuálním násilníkovi, který měl napadnout teprve dvanáctiletého chlapce. Toho měl zatáhnout do křoví a vyhrožovat mu násilím. Policie nicméně v pátrání nespecifikuje, co muž chlapci udělal. Chlapec policii popsal, jak agresor vypadal, a policejní technici vytvořili dvě možné ilustrace jeho podoby. Je na nich tmavý muž The post V Německu řádí sexuální “fantom”, co vypadá jako Dennis Rodman appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Bojovník UFC, Covington Colby, podpořil vše, proti čemu BLM stojí
  od Filip Vávra dne 20 září, 2020 čas 08:08

  Covington Colby, bojovník UFC, včera v Las Vegas porazil svého soupeře. Když pak ve studiu, ještě s rozbitým obličejem, komentoval zápas, zazvonil mu telefon. Na druhém konci Bílý dům. Není to žádná náhoda. Colby je velkým fanouškem prezidenta Trumpa a jeho politiky. Před dvěma lety vyjádřil přání Trumpovi v Bílém domě ukázat svůj vítězný titul. The post Bojovník UFC, Covington Colby, podpořil vše, proti čemu BLM stojí appeared first on Stredoevropan.cz.

 • V Brémách zakázali říšskou válečnou vlajku pod pokutou 1000 eur
  od Filip Vávra dne 19 září, 2020 čas 17:40

  Pokud od příštího pondělí v německém městě Brémy použijete tzv. Říšskou válečnou vlajku, čeká vás zaplacení pokuty 1000 eur. Vlajka se přitom používala dávno předtím, než se Adolf Hitler vůbec narodil. Říšská válečná vlajka má dlouhou historii a pro německé nacionalisty svůj význam. Kříž, který je její součástí, se používal už při křížových výpravách jako The post V Brémách zakázali říšskou válečnou vlajku pod pokutou 1000 eur appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Zemřela americká soudkyně Ginsburg. Trump nyní její místo nahradí konzervativcem
  od Filip Vávra dne 19 září, 2020 čas 09:05

  Média oznámila úmrtí americké soudkyně Nejvyššího soudu Ruth Bader Ginsburg. A ačkoliv nyní přijde na řadu povinné truchlení, asi každý americký pravičák a konzervativec se tiše, nebo hlasitě raduje. Její smrt totiž znamená velké změny. Ginsburg byla soudkyní Nejvyššího soudu. Ten má devět členů, kteří jsou nominováni prezidentem, a slouží doživotně, nebo do odchodu dle The post Zemřela americká soudkyně Ginsburg. Trump nyní její místo nahradí konzervativcem appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Trump pronesl možná nejzásadnější projev své kariéry proti kulturnímu marxismu
  od Filip Vávra dne 18 září, 2020 čas 19:25

  Prezident Trump, s vědomím, že Amerika je na rozcestí, kdy půjde buď cestou udržení či návratu ke svým kořenům, nebo skončí jako jeden velký gulag, pronesl včera ve Washingtonu jeden ze svých z nejzásadnějších projevů. Trump si zcela jasně uvědomuje škody, které marxisté od 50.let v Americe napáchali, a vidí, že indoktrinace mládeže jejich zvrácenými The post Trump pronesl možná nejzásadnější projev své kariéry proti kulturnímu marxismu appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Radnice města v USA, které si zrušilo policii, si stěžuje, že policie nepracuje
  od Filip Vávra dne 17 září, 2020 čas 15:23

  Město, ve kterém byl během policejního zákroku usmrcen nešťastný kriminálník George Floyd, Minneapolis, je takový rudý Kocourkov. Byla to velká sláva, když si městská rada v červnu odhlasovala nahrazení policie sociálními pracovníky. Systém je podle radních nereformovatelný a rasistický, a místo policistů má kriminalitu řešit tým “expertů”. Plán na odstranění policie se tehdy chytil i The post Radnice města v USA, které si zrušilo policii, si stěžuje, že policie nepracuje appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Masakr u Rozinkové řeky
  od Filip Vávra dne 16 září, 2020 čas 18:57

  Trpím extrémní alergií na diskuse o tom, jak bílí vyvraždili Severoamerické indiány. Zvlášť, když tento pohled zastávají lidé, kteří jsou obvykle napravo. Ale neviním je. V USA, kde mají historii své země na dosah ruky, dnes většina Američanů Indiány pokládá za nevinné oběti bílé rozpínavosti, a zastává ten všeobecný názor o mírumilovných divoších a zlých The post Masakr u Rozinkové řeky appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Video: Rudý idiot skočil v Kalifornii na policejní auto. BLM teď tvrdí, že ho přejeli
  od Filip Vávra dne 15 září, 2020 čas 19:39

  Drzost rudých často překročí i tu myslitelnou mez. Už jsme si zvykli na to, že se levičáci zastávají vrahů, násilníků, zlodějů, především když mají jiný rasový původ, než evropský. A když pak jde o jejich svinstva, vždycky jsou v právu. A to i tehdy, když foto nebo video důkazy mluví proti nim. Tak jako včera The post Video: Rudý idiot skočil v Kalifornii na policejní auto. BLM teď tvrdí, že ho přejeli appeared first on Stredoevropan.cz.

Nová generace platformy pro obchodování s bitcoiny a dalšími známými krypto-měnami.

Bitmex CZ

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.

Sdílené stránky FB

Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
1266
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
1

Zanechat komentář

Rolovat nahoru