Vyberte stránku

Středoevropan.cz


Kulturně politický internetový magazín. O čem oficiální média “zapomínají” psát.


Středoevropan.cz na facebookuStředoevropan.cz články z stredoevropan.cz


Stredoevropan.cz Kulturně politický magazín

 • V autonomní zóně v Seattlu po střelbě jeden mrtvý. Policie stále nesmí dovnitř
  od Filip Vávra dne 20 června, 2020 čas 17:15

  Mluvčí tzv. autonomní zóny ve čtvrti Capitol Hill v Seattlu, kterou obsadili aktivisté BLM a jejich bílí komunističtí spojenci, dnes oznámila, že uvnitř zóny někdo zemřel po zásahu střelnou zbraní. BREAKING: Two shot, one killed in Seattle CapHill occupied zone overnight – report pic.twitter.com/dEkIsvZgEd — Jack Posobiec (@JackPosobiec) June 20, 2020 Nejnovější informace lokálních médií The post V autonomní zóně v Seattlu po střelbě jeden mrtvý. Policie stále nesmí dovnitř appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Američan, který v sebeobraně postřelil útočící antifašisty, byl zbaven obvinění
  od Filip Vávra dne 20 června, 2020 čas 10:47

  Středoevropan informoval o případu z USA, když až střelba zastavila agresivní levicové násilníky z hnutí Antifa, kteří se snažili ubít svého oponenta. V původním článku padla informace, že střelba padla ze strany milice, která napadeného chránila. Později zveřejněná videa ale ukázala, že střelnou zbraní se bránil sám napadený. Například zde: Střelec byl na místě zadržen The post Američan, který v sebeobraně postřelil útočící antifašisty, byl zbaven obvinění appeared first on Stredoevropan.cz.

 • OSN se zastala hnutí Antifa. Prý jde o mírumilovné hnutí
  od Filip Vávra dne 20 června, 2020 čas 09:17

  Organizace Spojených Národů (OSN) na svém twitterovém účtu vyjádřila znepokojení nad tím, že je hnutí Antifa v USA označováno za “domácí teroristy”. Antifa je prý mírumilovné hnutí. V dnešní době je velice těžké rozlišit, zda informace, které jsou nám předkládány, jsou skutečné, nebo jde o satiru. Bohužel, twitterový účet OSN je skutečný, a informace je The post OSN se zastala hnutí Antifa. Prý jde o mírumilovné hnutí appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Padla socha George Washingtona
  od Filip Vávra dne 20 června, 2020 čas 08:19

  George Washington, první prezident Spojených států, je nejznámějším symbolem Ameriky. Pokud vystupujete proti jižanským generálům, ještě to nějak můžete okecat, že šlo o zrádce USA, rasisty, a kdesi cosi. Ale Washington je symbol celých Spojených států. Jejích základů. Pokud vám vadí Washington, vadí vám celá Amerika, a neexistuje nic, co by vás uspokojilo, kromě kompletního The post Padla socha George Washingtona appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Když v Americe vypukne občanská válka
  od Filip Vávra dne 19 června, 2020 čas 19:05

  V jednom z posledních článků jsem slíbil analýzu možného vývoje dění v USA, pokud by v zemi vypuklo něco, co může být označeno za občanskou válku. Jelikož můj zájem o USA a americkou historii trvá již od 80.let minulého století a rasová realita tohoto kontinentu je mou oblíbenou disciplínou, na téma si troufám. Jdeme na The post Když v Americe vypukne občanská válka appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Na protest proti obvinění kolegy se policisté v Atlantě “hodili marod”
  od Filip Vávra dne 18 června, 2020 čas 17:13

  Světem prolétl případ Raysharda Brookse, kterého při odporu při zatýkání v americké Atlantě zastřelil zasahující policista. Naše média většinou informovala jen kuse o tom, že bílý americký policajt zastřelil dalšího chudáka černocha. Nejdříve si řekněme, kdo to Rayshard Brooks vlastně byl. Tak jako jeho známější černý bratr Floyd, který vyvolal řádění posledních týdnů, i on The post Na protest proti obvinění kolegy se policisté v Atlantě “hodili marod” appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Lůza strhává sochy Kolumba po celých USA
  od Filip Vávra dne 18 června, 2020 čas 12:38

  Kryštof Kolumbus jako symbol objevení Ameriky bílými lidmi. Ačkoliv prvními bílými lidmi byli v Americe Vikingové a po nich rybáři i obchodníci z dalších evropských zemí, oficiálně prvním bílým člověkem, co objevil Ameriku pro Evropu, je uznáván právě Kolumbus. Pro naše levičácké přátele a tzv. people of color, je právě pro to symbolem všeho, co The post Lůza strhává sochy Kolumba po celých USA appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Třetina Američanů věří, že USA jsou na prahu druhé občanské války
  od Filip Vávra dne 17 června, 2020 čas 19:14

  Respektovaná výzkumná agentura Rasmussen přišla s novým průzkumem, podle kterého 34 procent Američanů věří, že během 5 let dojde v USA k druhé občanské válce. Experiment tavícího kotle tak dostává pořádně na zadek. Amerika prožívá dramatické změny. Ačkoliv běloši v zemi stále tvoří jakousi většinu, už nyní je proti nim vedena kulturní válka ze všech The post Třetina Američanů věří, že USA jsou na prahu druhé občanské války appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Střelba milice zastavila dav BLM, co se snažil ušlapat muže chránícího sochu
  od Filip Vávra dne 16 června, 2020 čas 07:45

  Videa na sociálních sítích, a svoboda je šířit, konfrontují oficiální propagandu médií o mírumilovných protestech Black Lives Matter. Ty nám například v posledních dnech přinesly zprávu z Londýna, jak černoch zachránil před lynčováním davu “pravicového extremistu”, ale už nám neukázaly volně dostupná videa z Waterloo station, kde gangy černochů lynčují všechny bělochy, co nejsou na The post Střelba milice zastavila dav BLM, co se snažil ušlapat muže chránícího sochu appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Napadený křesťanský kazatel v autonomní zóně v Seattlu žádá Trumpa o akci
  od Filip Vávra dne 14 června, 2020 čas 07:04

  Díky sociálním sítím můžeme vidět realitu každodenního života v tzv.autonomní zóně v americkém Seattlu. Včera se zde pokoušel vystoupit křesťanský kazatel, a dav revolucionářů jej násilně vyhodil. Jeden z nich jej dokonce škrtil, aniž by se staral o to, jestli “může dýchat”. Anarchisté muže strhli na zem a pustili se do něj, ale ti s The post Napadený křesťanský kazatel v autonomní zóně v Seattlu žádá Trumpa o akci appeared first on Stredoevropan.cz.

Nová generace platformy pro obchodování s bitcoiny a dalšími známými krypto-měnami.

Bitmex CZ

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.

Sdílené stránky FB

Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
1212
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
1

Zanechat komentář

Rolovat nahoru