Vyberte stránku

Středoevropan.cz


Kulturně politický internetový magazín. O čem oficiální média “zapomínají” psát.


Středoevropan.cz na facebookuStředoevropan.cz články z stredoevropan.cz


Stredoevropan.cz Kulturně politický magazín

 • Bílí lidé a otroctví
  od Filip Vávra dne 4 února, 2020 čas 09:28

  Levice a její spojenci nám často předhazují fenomén otrokářství, jakoby ho Evropané snad vymysleli, a byli jediní, kdo vlastnil otroky. Nic ovšem není dál pravdě, než toto tvrzení, a tak pro vás Středoevropan připravil malý faktografický manuál. Ať vám je při vašich debatách s nepřítelem nápomocen. Otroci a otrokářství je jev starý jako lidstvo samo. The post Bílí lidé a otroctví appeared first on Stredoevropan.cz.

 • V Británii stabilně roste počet útoků nožem
  od Filip Vávra dne 26 ledna, 2020 čas 10:04

  Před dvěma lety to byl šok. Dnes už jsme si zvykli a nemluvíme o tom jako dřív. Patří k lidské přirozenosti zvyknout si. Útoky nožem jsou v Anglii stále běžnější a častější a k Londýnu už brzo budou patřit tak, jako Big Ben. Za 12 měsíců do září minulého roku došlo v Anglii a Walesu The post V Británii stabilně roste počet útoků nožem appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Čína vyhrožuje Švédsku kvůli lidským právům, které Čína porušuje
  od Filip Vávra dne 22 ledna, 2020 čas 13:50

  Stejně jako Česká republika nyní čelí hněvu Číny i Švédsko. Ale zatímco v případě naší země se komunistická, imperialistická Čína omezuje jen na vypovídání smluv a ekonomické hrozby, čínský velvyslanec ve Švédsku této nordické zemi nepřímo pohrozil použitím síly. Jedná se o případ Číňana jménem Gui Minhai, který žije v Hongkongu a má i švédské The post Čína vyhrožuje Švédsku kvůli lidským právům, které Čína porušuje appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Richmond obsadily tisíce zastánců práva na držení zbraně
  od Filip Vávra dne 21 ledna, 2020 čas 10:17

  Právo vlastnit zbraň je součástí americké ústavy jako její druhý dodatek již od vzniku Spojených států amerických. Ačkoliv při boji proti tyranské vládě Velké Británie nakonec Američané postavili i vlastní armádu, byli to především ozbrojení kolonisté – obyčejní lidé, kdo držel tíhu většiny bojů. Mít doma zbraň, aby člověk mohl čelit zlé vládě, nebo zlým The post Richmond obsadily tisíce zastánců práva na držení zbraně appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Jedno z pěti dětí narozených ve Francii má arabské či muslimské jméno
  od Filip Vávra dne 20 ledna, 2020 čas 09:29

  V roce 1960 to bylo 1 procento. Dnes je to 19 procent. Řeč je o nově narozených dětech ve Francii, která mají arabská či muslimská jména. Podle listu Le Figaro je důvodem jak klesající porodnost Francouzů, tak rostoucí porodnost Arabů a muslimů ve Francii a rostoucí migrace směrem do Francie. Stačí se podívat na francouzské The post Jedno z pěti dětí narozených ve Francii má arabské či muslimské jméno appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Ve Švédsku prudký nárůst sexuálních útoků vůči mladým dívkám
  od Filip Vávra dne 20 ledna, 2020 čas 09:11

  Už i hlavní média přiznávají, že Švédsko je na tom zle. Před třemi lety si dělaly legraci z Trumpa se známým hashtagem “co se stalo ve Švédsku”. Trump tehdy mluvil o problémech s migranty, kterým Švédsko čelí, a různí levičáci a většina médií se mu smála, že Švédsko je v pohodě. Středoevropan od počátku svého The post Ve Švédsku prudký nárůst sexuálních útoků vůči mladým dívkám appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Republikáni na Floridě navrhují vysoké pokuty za cenzuru na sociálních sítích
  od Filip Vávra dne 19 ledna, 2020 čas 09:59

  Senátor za americký stát Florida a zároveň floridský předseda Republikánské strany Joe Grutes chce příští týden navrhnout zákon, který by občanům Floridy umožnil žalovat společnosti provozující sociální média kvůli cenzuře jejich politického projevu. Zákon by zárověň těmto společnostem znemožnil používat na obranu své cenzury argument tzv. “nenávistného projevu”. Zákon, který je celý k nahlédnutí zde, The post Republikáni na Floridě navrhují vysoké pokuty za cenzuru na sociálních sítích appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Sebekritika Stephena Kinga a internetová likvidace Stefana Molyneuxe
  od Filip Vávra dne 16 ledna, 2020 čas 09:56

  Starší ročníky žijící v komunistickém Československu si pamatují, že o některých věcech prostě mohli mluvit jen s nejbližšími přáteli, a autocenzura byla normální součástí jejich životů. V 90.letech si tato země naopak zažila naprostou svobodu, kdy vznikaly pořady jako Česká soda, a o všem se mohlo diskutovat volně bez strachu, že “vás zavřou”, nebo vám The post Sebekritika Stephena Kinga a internetová likvidace Stefana Molyneuxe appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Jihoafričan ujde na protest 2500 km a chce se setkat s Trumpem
  od Filip Vávra dne 15 ledna, 2020 čas 15:51

  Jason Bartlett se narodil v Jižní Africe, ale nyní žije ve Spojených státech. Je velmi rozhněvaný kvůli vraždám bílých farmářů ve své vlasti, a nezájmem světa o osud jeho soukmenovců. Rozhodl se tedy vyrazit na dlouhou pěší cestu, na jejímž konci je Bílý dům a prezident Trump, se kterým chce o situaci v Jižní Africe The post Jihoafričan ujde na protest 2500 km a chce se setkat s Trumpem appeared first on Stredoevropan.cz.

 • Pat Buchanan: naší skutečnou existenciální krizí je vymírání národů
  od Filip dne 15 ledna, 2020 čas 11:26

  Autor: Pat Buchanan Smrt Západu není jen předpovědí něčeho, co nastane. Je to popis toho, co se děje teď. Národy prvního světa vymírají. Pokud by byly západní elity požádány, aby pojmenovaly největší krizi, jíž lidstvo čelí, změna klimatu by byla jejich pohotová odpověď, proto časopis Time z každého světového vůdce dostal prohlášení, že švédská klimatická The post Pat Buchanan: naší skutečnou existenciální krizí je vymírání národů appeared first on Stredoevropan.cz.

Nová generace platformy pro obchodování s bitcoiny a dalšími známými krypto-měnami.

Bitmex CZ

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.
Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
1154
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
3

Zanechat komentář

Rolovat nahoru