Vyberte stránku

Svobodní – Strana svobodných občanů


Strana svobodných občanů (zkráceně Svobodní, někdy nesprávně SSO) je česká klasicko-liberální a libertarianská politická strana založená v roce 2009 Petrem Machem, který jí od té doby předsedá (s krátkou pauzou na přelomu let 2016 a 2017). Strana se hlásí k pravici. Mezi její hlavní cíle patří redukce byrokracie a státního přerozdělování peněz (snížení daní a zrušení dotací) a vyrovnání státního rozpočtu včetně ústavního zákazu zadlužování. Strana se vyznačuje euroskepticismem, vystupuje proti zavedení eura, v roce 2009 odmítala schválení Lisabonské smlouvy a po jejím přijetí začala prosazovat vypsání referenda o vystoupení České republiky z Evropské unie. Logem strany byl zelený beran na bílém poli symbolizující odhodlanost, cílevědomost, ale také tvrdohlavost v dobrém slova smyslu. Po aktualizaci designu v roce 2017 bylo logo redukováno na symbol beraních rohů v kruhu.
zdroj WikiPedia.org


Svobodní – Strana svobodných občanů na youtubeNávod: V levém horním rohu, tam kde je ikonka Návod Youtube je výběr všech starších videí. To, které vidíte nyní je nejnovější.


Volební program Svobodní – Strana svobodných občanůSvobodní – Strana svobodných občanů na facebooku


Žluté vesty - Yellow vests
Vše o revoluci v Evropě

Žluté vesty - Yellow vests

Sdílené stránky FB

Výše uvádíme abecední seznam všech facebookových profilů. Po kliknutí na odkaz se nedostáváte na facebook, ale na stránku webu. Zde jsou všechny poslední příspěvky s možností prohlížení počtů – líbí se mi, komentářů a sdílení. Po kliknutí na černé pole s ikonkami se Vám zobrazí – seznam uživatelů – líbí se mi a taky komentáře. Reagovat na články a komentáře můžete až na facebooku po kliku na Zobrazit na Facebooku. Na našem webu můžete prohlížet videa a taky fotografie. Pro uživatelské reakce / odpovědi, příspěvky / na Facebooku musíte mít uživatelský účet a mít přihlášení.
Pro prohlížení Facebookových stránek na našem webu politikanafacebooku.cz uživatelský účet mít nemusíte.
Zobrazení celkem
Zobrazení celkem
453
Zobrazeno dnes
Zobrazeno dnes
1

Zanechat komentář

Rolovat nahoru

Facebook